4.4 /5 20 5 1 قسمت دوم فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت

قسمت دوم فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت

 • قسمت دوم فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت1398/2/1

  تصاویری از قسمت ۲ فصل ۸ گیم آف ترونز (Game Of Thrones) منتشر شد

  شبکه HBO تصاویر قسمت دوم فصل هشتم سریال گیم آف ترونز را منتشر کرده است. ما هنوز نام این قسمت از سریال Game of Thrones را نمی‌دانیم. در ادامه با ما همراه باشید تا تصاویری که از قسمت ۲ فصل ۸ گیم آف ترونز (Game Of Thrones) منتشر شده را با هم بببینیم.

  قسمت ۲ فصل ۸ گیم آف ترونز

  قسمت ۲ فصل ۸ گیم آف ترونز

  قسمت ۲ فصل ۸ گیم آف ترونز

  شبکه HBO در رابطه با فصل هشتم سریال Game of Thrones بسیار مخفیانه پیش می‌رود و حتی نام قسمت‌ها را هم منتشر کرده است. ما تا پیش از پخش قسمت اول فصل هشتم، نمی‌دانستیم که نام آن Winterfell است. با این حال، آن‌ها تصاویر قسمت دوم فصل هشتم سریال گیم آف ترونز را منتشر کرده‌اند که در ادامه می‌توانید آن‌ها را ببینید.

  قسمت ۲ فصل ۸ گیم آف ترونز

  قسمت ۲ فصل ۸ گیم آف ترونز

  آن چیزی که از این تصاویر دریافت می‌کنیم این است که قسمت دوم در حال کنار هم قرار دادن بخش‌های مختلف داستانی و شخصیت‌هاست تا همه چیز را برای جنگ حماسی نهایی آماده کند. البته بدیهی است که این جنگ قطعا در قسمت سوم رخ نمی‌دهد. سازندگان وعده یک جنگ عظیم و گسترده را داده‌اند که شاید بیش از یک ساعت طول بکشد اما فعلا باید منتظر آماده‌سازی شخصیت‌ها و داستان‌های فرعی برای رسیدن به آن نقطه باشیم.

  تصاویر قسمت دوم فصل هشتم سریال گیم آف ترونز – Game of Thrones

  قسمت اول فصل هشتم در 14 آوریل (25 فروردین) پخش شد و توانست از نظر تعداد بیننده رکوردشکنی کند. بیش از 17 میلیون نفر این سریال را از پتلفرم‌های مختلف شبکه HBO تماشا کردند و باید دید قسمت دوم تا چه اندازه می‌تواند موفق ظاهر شود.

  قسمت دوم فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت