خدمات مجالس LedBulls، یکی از جدیدترین و معتبرترین برند ها در زمینه ارائه خدمات و تجهیزات برگزاری مراسم ها  و ارائه دهنده تشریفات در تهران می باشد که علاوه بر تشریفات مجالس در زمینه خدمات مجالس برای همایش ها و افتتاحیه ها نیز مشغول به فعالیت می باشد.
انتخاب تشریفات مناسب می تواند بسیار ضروری باشد چرا که مراسم دیگر تکرار نمی شود و خاطره آن تا مدت ها در ذهن همه نقش می بندد. پس چه بهتر که با توجه به بودجه مورد نظرتان و امکاناتی را که از یک موسسه خدمات مجالس انتظار دارید بهترین انتخاب خود را انجام دهید و شبی فراموش نشدنی را در کنار خانواده و دوستان تجربه کنید.
در حال حاضر عمده فعالیت خدمات مجالس LedBulls ارائه انواع محصولات ال ای دی (LED یا نورانی) شامل میز ال ای دی پایه استیل و کمرباریک، میز سوارز، میز بار ال ای دی، مکعب ال ای دی و انواع صندلی ال ای دی و همچنین انواع صندلی (تاشو و شیواری)، انواع وسایل تولید نور (لیزر، بلک لایت و...)، میز شام و ... می باشد.
تفاوت خدمات مجالس LedBulls با دیگر ارائه دهندگان این خدمات عبارتند از: کیفیت خدمات، کیفیت محصولات، تحویل به موقع، پیگیری تا آخرین لحظه، انتقادپذیری و نحوه برخورد پرسنل.
در شادی شما در کنارتان خواهیم بود.